PCB Додатоци

Производи на страна:
Страна 5 од 7
PJP-1082
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 20052Cd1000

Женски конектор за PCB, 2mm.

1 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-1084
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 20055Cd1000

Машки конектор за PCB, 2,8mm.

4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-1107
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 20120Cd100

Тест конектор за PCB, 1mm.

25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-1335
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 20830Cd100

Конектор за PCB, 0.8mm.

10 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-1337
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 20840Cd100

Конектор за PCB, 0.8mm.

10 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-1083
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 20054Cd1000

Женски конектор за PCB, 4mm.

1 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-1101
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 20118Cd100

Тест конектор за PCB, 0,8mm.

21 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-1334
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 20805Cd100

Женски конектор за PCB, 0.8mm.

10 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-1340
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 20855Cd100

Конектор за PCB, 2mm.

8 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-2550
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ETM4Cd100

Одбојник за плоча 23mm.

26 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PJP-2539
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EL10d.3Cd100

Одбојник за плоча 10mm.

8 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PJP-2540
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EL20d.3Cd100

Одбојник за плоча 20mm.

10 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-2541
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EL4d.3Cd100

Одбојник за плоча 4mm.

6 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-2547
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ET20Cd100

Одбојник за плоча 20mm.

28 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PJP-2548
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ET21M3R4Cd100

Одбојник за плоча 21mm.

26 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.