Подножја PLCC

Производи на страна:
Страна 1 од 2
PLCC SOCKET 28
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 28 пинско.

40 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC SOCKET 68
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 68 пинско.

18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC52SMD
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 52 пинско.

16 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC44SMD
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 44 пинско.

43 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC SOCKET 32
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 32 пинско.

45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC SOCKET 52
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 52 пинско.

16 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC28SMD
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 28 пинско.

12 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC84SMD
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 84 пинско.

21 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC SOCKET 20
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 20 пинско.

39 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC SOCKET 84
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 84 пинско.

21 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC20SMD
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 20 пинско.

12 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC68SMD
Брзо инфо
(0)

PLCC подножје 68 пинско.

18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VITR.PLCC/DIP28W
Брзо инфо
(0)

Печатена плоча адаптер PLCC/DIP x28pW.

225 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VITRO.PLCC/DIP32
Брзо инфо
(0)

Печатена плоча адаптер PLCC/DIP x32pW.

71 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ADAP.SOIC16P/DIP
Брзо инфо
(0)

Подножје за интегрално коло SOIC-16p/DIP.

1.995 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.