Skip Navigation Links.

Полупроводници

Производи на страна:
Страна 25 од 251
LM3916N-NSC
Брзо инфо
(0)
LED Погонувач, 3 V до 25 V, 30 mA, DIP-18
337 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LM3914N-NSC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM3914N-1
LED Погонувач, 25 V, 30 mA, DIP-18
129 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LM3915N-NSC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM3915N-NSC
LED Погонувач, 3 V to 25 V, 30 mA, DIP-18
158 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NSI50350ADT4G
Брзо инфо
(0)
LED Погонувач, 50 V, 350 mA, TO-252-3
68 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LED14 R/Y/G
Брзо инфо
(0)
LED Панел Индикатор, 14mm, 24V
790 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4504.
Брзо инфо
(0)
Level Shifter, CMOS Логичко Коло, 5 V до 18 V, DIP-16
39 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TJA1020T/CM
Брзо инфо
(0)
LIN Tрансивер, 5 V до 27 V, 3.3V/5.5V Влез, AEC-Q100, SOIC-8
215 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4582.
Брзо инфо
(0)
Look–Ahead Генератор, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-16
87 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4530
Брзо инфо
(0)
Majority Порта, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-16
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TC4427AEPA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TC4427EPA
MOSFET, IC, Двоен, 4.5 V до 18 V, 1.5 A, DIP-8
135 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TC1411CPA
Брзо инфо
(0)
MOSFET, IC, Двоен, 4.5 V до 16 V, 1 A, DIP-8
150 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TC1411N
Брзо инфо
(0)
MOSFET, IC, Двоен, 4.5 V до 16 V, 1 A, DIP-8
150 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IR2133J
Брзо инфо
(0)
MOSFET, IC, Half Bridge, 10 V до 20 V, 420 mA, DIP-8
860 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IRS2113M
Брзо инфо
(0)
MOSFET, IGBT, 10 V до 20 V, 2.5 A, DIP-8
234 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IR2104PBF
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IR2104PBF
MOSFET, IGBT, 10 V до 20 V, 270 mA, DIP-8
280 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PIC16F88-IP mk
plavi artikli_mkd_mk_den
MCCOG21605D6W mk
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.