Skip Navigation Links.

4-битен Микроконтролер

310.31947
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

TMP47C434N3414, TMP47C434N3537

4-битен Микроконтролер,
(4.5-6)V, SDIP-42.

2.788 ден
(вклучено ДДВ): 132,76 ден
Беспл. Испор.
w

4-битен Микроконтролер.

​​Карактеристики:

  • Напојување: (4.5-6)V
  • Работна температура: (0-70)°С
  • Куќиште: SDIP-42
Работен напон 4.5 - 6 V
Куќиште
SDIP
Број на пинови
42
Работна температура 0 - 70 °C
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.