Диоди

Производи на страна:
Страна 37 од 38
SS310
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SS310-DO214AA-HT

Шотки (Schottky) диода,

100V, 3A, Vf<0.85V, SMD.

38 ден
Повеќе
на лагер
w
1N5822
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5822RLG

Шотки (Schottky) диода,

40V, 3A, Vf<0.525V, DO-201.

20 ден
Повеќе
на лагер
w
VS-40CPQ060PBF
Брзо инфо
(0)

Двојна шотки (Schottky) диода,
60V, 2x20A, Vf<0.49V, ACA, TO-247.

422 ден
Повеќе
на лагер
w
MB315
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MB315_R1_10001 ROHS

Шотки (Schottky) диода,

150V, 3A, Vf<0.90V, SMC.

25 ден
Повеќе
на лагер
w
SB560
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SB560_AY_10001

Шотки (Schottky) диода,

60V, 5A, Vf<0.65V, DO-201.

22 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MBRS320T3-MOT
Брзо инфо
(0)

Шотки (Schottky) диода,

20V, 3A, Vf<0.50V, B32, SMC.

22 ден
Повеќе
на лагер
w
MBRS330T3-MOT
Брзо инфо
(0)

Шотки (Schottky) диода,

30V, 3A, Vf<0.50V, B33, SMC.

27 ден
Повеќе
на лагер
w
MBRS340T3-MOT
Брзо инфо
(0)

Шотки (Schottky) диода,

40V, 3A, Vf<0.50V, B34, SMC.

24 ден
Повеќе
на лагер
w
SCS306AH
Брзо инфо
(0)

Шотки (Schottky) диода,

650V, 6A, Vf<1.5V, TO-220AC.

357 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MBR1560CT
Брзо инфо
(0)

Двојна шотки (Schottky) диода,
60V, 2x15A, Vf<0.75V, ACA, TO-220.

196 ден
Повеќе
на лагер
w
MBR1545CT.
Брзо инфо
(0)

Двојна шотки (Schottky) диода,
45V, 2x7.5A, Vf<0.57V, ACA, TO-220.

79 ден
Повеќе
на лагер
w
DSS 16-01A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSS16-01A ROHS

Шотки (Schottky) диода,

100V, 16A, Vf<0.64V, TO-220AC.

127 ден
Повеќе
на лагер
w
BAT17.
Брзо инфо
(0)

Шотки (Schottky) диода,

4V, 0.03A, Vf<0.6V, A3, 15Ω, SMD (SOT-23).

33 ден
Повеќе
на лагер
w
DSS 6-0045AS
Брзо инфо
(0)

Шотки (Schottky) диода,

45V, 6A, Vf<0.50V, SMD (TO-252).

184 ден
Повеќе
на лагер
w
BAT46.
Брзо инфо
(0)

Шотки (Schottky) диода,

100V, 0.15A, DO-35.

20 ден
Повеќе
на лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.