LED Дисплеи

Производи на страна:
Страна 1 од 3
SC52-11GWA
Брзо инфо
(0)

7-сегментен LED дисплеј,
13.2mm, C.C., зелен.

75 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SA40-19SRWA
Брзо инфо
(0)

7-сегментен LED дисплеј,
101mm, C.A., црвен.

950 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SA52-11EWA
Брзо инфо
(0)

7-сегментен LED дисплеј,
13.2mm, C.A., црвен.

75 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
A-2308SR-56MM
Брзо инфо
(0)

Алфа-нумерички LED дисплеј,

C.A. 56mm, Црвен.

872 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
E3-4040-CUR-2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: E3-4040-CUR-2-CT

Четворен 7-сегментен LED дисплеј,
10mm, C.C., црвен.

75 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
E1-4056-CUG-1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: E1-4056-CUG-1

Четворен 7-сегментен LED дисплеј,
14mm, C.C., зелен.

75 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
E3-2056-AUG-1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: E3-2056-AUG-1 ROHS

Двоен 7-сегментен LED дисплеј,
14mm, C.A., зелен.

104 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SC40-19SRWA
Брзо инфо
(0)

7-сегментен LED дисплеј,
101.2mm, C.C., црвен.

1.485 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SC40-19EWA
Брзо инфо
(0)

7-сегментен LED дисплеј,
101.2mm, C.C., црвен.

950 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SA52-11SRWA
Брзо инфо
(0)

7-сегментен LED дисплеј,
13.2mm, C.A., супер-црвен.

75 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SA40-19EWA
Брзо инфо
(0)

7-сегментен LED дисплеј,
101mm, C.A., црвен.

999 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SA52-11GWA
Брзо инфо
(0)

7-сегментен LED дисплеј,
13mm, C.A., зелен.

75 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SC56-11EWA
Брзо инфо
(0)

7-сегментен LED дисплеј,
14mm, C.C., црвен.

85 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
E2-1080-CUG-1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: E2-1080-CUG-1

7-сегментен LED дисплеј,
20mm, C.C., зелен.

63 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
E1-2040-CSR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: E1-2040-CSR =EPC2040-CSR

Двоен 7-сегментен LED дисплеј,
10mm, C.C., црвен.

102 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.