Power-LED

Производи на страна:
Страна 1 од 1
LED EMI-14LL
Брзо инфо
(0)

Моќна LED диода, 1W, жолта.

691 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ADL-65075TL
Брзо инфо
(0)

Ласерска диода,

650nm / 7mW.

335 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOLD9150
Брзо инфо
(0)

Ласерска диода,

687,2nm / 30mW.

1.340 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOLD9140G
Брзо инфо
(0)

Ласерска диода,

691,4nm / 20mW.

1.340 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.