Силициумски диоди

Производи на страна:
Страна 1 од 8
DSEI 2x30-06C
Брзо инфо
(0)

Двојна брза насочувачка диода,

600V, 2х30A, 35ns, SOT-227.

1.848 ден
Повеќе
На лагер
w
STTA6006TV1
Брзо инфо
(0)

Двојна брза насочувачка диода,

600V, 2х30A, 35ns, SOT-227.

1.376 ден
Повеќе
На лагер
w
DSEI 2x61-12B
Брзо инфо
(0)

Двојна брза насочувачка диода,

1200V, 2х52A, 40ns, SOT-227.

1.537 ден
Повеќе
На лагер
w
MDD 56-12N1B
Брзо инфо
(0)
Код: MDD56-12N1B

Модул Диода-Диода,
1200V, 2х71A.

 

1.550 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DSEI2x121-02A
Брзо инфо
(0)
Код: DSEI2X121-02A

Двојна брза насочувачка диода,

200V, 2х123A, 35ns, SOT-227.

1.355 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DSEI 2x31-10B
Брзо инфо
(0)

Двојна брза насочувачка диода,

1000V, 2х30A, 35ns, SOT-227.

1.105 ден
Повеќе
На лагер
w
DSEI 2x61-06C
Брзо инфо
(0)

Двојна брза насочувачка диода,

600V, 2х60A, 35ns, SOT-227.

1.726 ден
Повеќе
На лагер
w
DSA 75-16B
Брзо инфо
(0)
Код: DSA75-16B

Насочувачка диода за општа намена,

1600V, 110A, 2mΩ, DO-203AB / DO-5 (M6).

2.555 ден
Повеќе
На лагер
w
20ETS08STRL
Брзо инфо
(0)

Насочувачка диода за општа намена,

800V, 20A, TO-263 (SMD).

134 ден
Повеќе
На лагер
w
BAV99
Брзо инфо
(0)

Двојна брза диода,

75V, 0.15A, 4ns, ACAC, SMD (SOT-23).

6 ден
Повеќе
На лагер
w
SW12PHN 400S
Брзо инфо
(0)

Насочувачка диода за општа намена,

1200V, 628A, DO-205.

2.499 ден
Повеќе
На лагер
w
DSAI 35-18A
Брзо инфо
(0)
Код: DSAI35-18A

Насочувачка диода за општа намена,

1800V, 49A, 4.5mΩ, DO-203AB / DO-5 (M6).

2.166 ден
Повеќе
На лагер
w
INRA 40-1400
Брзо инфо
(0)
Код: INRA40-14

Насочувачка диода за општа намена,

1400V, 40A, 3.8mΩ, DO-203AB / DO-5 (M6).

220 ден
Повеќе
На лагер
w
INRA300R08
Брзо инфо
(0)
Код: INRA300R08

Насочувачка диода за општа намена,

800V, 300A, DO-205AB.

1.619 ден
Повеќе
На лагер
w
W0628RA120
Брзо инфо
(0)
Код: W0628RA120

Насочувачка диода за општа намена,

1200V, 628A, W23.

4.915 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.