Варикап

Производи на страна:
Страна 1 од 1
BB105B
Брзо инфо
(0)

Варикап диода,

28V, (2-2.3)pF, SOD-23.

38 ден
Повеќе
На лагер
w
BA243
Брзо инфо
(0)

Варикап диода,

35V, 0.1A, DO-35.

12 ден
Повеќе
На лагер
w
BB119
Брзо инфо
(0)

Варикап диода

15V, 0.2A, DO-35.

88 ден
Повеќе
На лагер
w
BB105G.
Брзо инфо
(0)

Варикап диода,

28V, (1.8-2.8)pF, SOD-23.

38 ден
Повеќе
На лагер
w
BB405B-PHI
Брзо инфо
(0)

Варикап диода,

30V, 20mA, (1.8-2.2)pF, DO-35.

86 ден
Повеќе
На лагер
w
BB112.
Брзо инфо
(0)

Варикап диода

12V, 50mA, (17.5-520)pF, TO-92.

231 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.