Грецов Спој

Производи на страна:
Страна 1 од 3
B125C1500R
Брзо инфо
(0)

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

125V, 1.5A, PCB, Round.

35 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
B1000C1500R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: W10M-PAN

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

1000V, 1.5A, PCB, Round.

40 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
B500C1500R
Брзо инфо
(0)

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

500V, 1.5A, PCB, Round.

19 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
B1000C35000W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GBPC3510-E4/51

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

1000V, 35A, PCB, Square Metal.

(= GBPC3510)

215 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
B800C25000F
Брзо инфо
(0)

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

800V, 25A, Faston, Square Metal.

(= KBPC2508)

160 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KBL08
Брзо инфо
(0)

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

800V, 4A, PCB, KBL +ww-.

34 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KBPC610W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KBPC610W

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

1000V, 6A, PCB, Square.

45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KBPC1010W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KBPC10-10 ROHS

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

1000V, 10A, PCB, Square.

70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
B600C25000F
Брзо инфо
(0)

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

600V, 25A, Faston, Square Metal.

(= KBPC2506)

160 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KBL10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KBL10

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

1000V, 4A, PCB, KBL +ww-.

80 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
B1000C50000W
Брзо инфо
(0)

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

1000V, 50A, PCB, Square Metal.

(= KBPC5010W)

330 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
B125C2300A
Брзо инфо
(0)

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

125V, 2.3A, PCB, SIL +ww-.

45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
W10M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: W10M_B0_10001

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

1000V, 1.5A, PCB, Round.

19 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KBL06
Брзо инфо
(0)

600V, 4A, PCB, KBL +ww-.

30 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
B800C15000A
Брзо инфо
(0)

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

800V, 15A, PCB, GBJ -ww+.

155 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.