Грецов Спој

Производи на страна:
Страна 1 од 3
KBU8M
Брзо инфо
(0)

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

1000V, 8A, PCB, Square.

(=KBPC810)

65 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
B1000C35000F
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KBPC3510

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

1000V, 35A, Faston, Square Metal.

(= KBPC3510)

165 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
B80C5000A
Брзо инфо
(0)

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

80V, 5A, PCB, SIL +ww-.

(= RS503)

93 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
B1000C25000F
Брзо инфо
(0)

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

1000V, 25A, Faston, Square Metal.

(= KBPC2510)

166 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
B1000C50000
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KBPC5010W_B0_10001

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

1000V, 50A, Faston, Square Metal.

(= KBPC5010)

245 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
B600C50000
Брзо инфо
(0)

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

600V, 50A, Faston, Square Metal.

(= KBPC5006)

235 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
B800C50000
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GBPC5008 ROHS

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

800V, 50A, Faston, Square Metal.

(= KBPC5008)

417 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
KBU8J
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GBU8J-PNJ

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

600V, 8A, PCB, GBL -ww+.

65 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
B40C5000A
Брзо инфо
(0)

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

40V, 5A, PCB, SIL +ww-.

(= RS502)

80 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
B250C1500R
Брзо инфо
(0)

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

250V, 1.5A, PCB, Round.

16 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
B250C5000A
Брзо инфо
(0)

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

250V, 5A, PCB, SIL +ww-.

(= RS505)

115 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
B400C25000F
Брзо инфо
(0)

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

400V, 25A, Faston, Square Metal.

(= KBPC2504)

160 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
B600C35000F
Брзо инфо
(0)

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

600V, 35A, Faston, Square Metal.

(= KBPC3506)

180 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
B80C1500R
Брзо инфо
(0)

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

80V, 1.5A, PCB, Round.

14 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
B400C35000F
Брзо инфо
(0)

Мостен Насочувач (Грецов Спој),

400V, 35A, Faston, Square Metal.

(= KBPC3504)

170 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.