Шотки

Производи на страна:
Страна 2 од 2
MBRS340T3-MOT
Брзо инфо
(0)
Шотки Диода, 3 A, 40 V, SMC
24 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-40CPQ060PBF
Брзо инфо
(0)
Шотки Диода, 40 A, 60 V, Дупла, Заедничка Катода, TO-247
533 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MBR1560CT
Брзо инфо
(0)
Шотки Диода, 15 A, 60 V, TO-220
196 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.