Шотки

Производи на страна:
Страна 1 од 2
MBR4045PT
Брзо инфо
(0)

Двојна шотки (Schottky) диода,
45V, 2x20A, Vf<0.75V, ACA, TO-247.

213 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BAT46.
Брзо инфо
(0)

Шотки (Schottky) диода,

100V, 0.15A, DO-35.

16 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DSS 6-0045AS
Брзо инфо
(0)

Шотки (Schottky) диода,

45V, 6A, Vf<0.50V, SMD (TO-252).

184 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-40CPQ060PBF
Брзо инфо
(0)

Двојна шотки (Schottky) диода,
60V, 2x20A, Vf<0.49V, ACA, TO-247.

355 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BAT85.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BAT85-INF

Шотки (Schottky) диода,

30V, 0.2A, Vf<0.4V, DO-34.

20 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MBR1545CT.
Брзо инфо
(0)

Двојна шотки (Schottky) диода,
45V, 2x7.5A, Vf<0.57V, ACA, TO-220.

79 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BAT17.
Брзо инфо
(0)

Шотки (Schottky) диода,

4V, 0.03A, Vf<0.6V, A3, 15Ω, SMD (SOT-23).

33 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DSS 16-01A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSS16-01A ROHS

Шотки (Schottky) диода,

100V, 16A, Vf<0.64V, TO-220AC.

127 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1N5819
Брзо инфо
(0)

Шотки (Schottky) диода,

40V, 1A, Vf<0.6V, DO-41.

9 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DSSK 50-01A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSSK50-01A ROHS

Двојна шотки (Schottky) диода,
100V, 2x25A, Vf<0.65V, ACA, TO-247.

681 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB315
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MB315_R1_10001 ROHS

Шотки (Schottky) диода,

150V, 3A, Vf<0.90V, SMC.

25 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1N5822
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5822RLG

Шотки (Schottky) диода,

40V, 3A, Vf<0.525V, DO-201.

20 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SB560
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SB560_AY_10001

Шотки (Schottky) диода,

60V, 5A, Vf<0.65V, DO-201.

22 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MBRS320T3-MOT
Брзо инфо
(0)

Шотки (Schottky) диода,

20V, 3A, Vf<0.50V, B32, SMC.

22 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MBRS330T3-MOT
Брзо инфо
(0)

Шотки (Schottky) диода,

30V, 3A, Vf<0.50V, B33, SMC.

23 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.