Зенер Диоди

Производи на страна:
Страна 1 од 10
1N5365B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5365B-SEM
Зенер Диода , 36V, 5W, DO-201
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5351B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5351B
Зенер Диода , 14V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.3W 2V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода, 2V, 0.3W, SC-76
51 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 22V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX55C22=BZX79C22
Зенер Диода, 22V, 0.4W, DO-35
6 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 3V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX55C3V0 = BZX83C3V0
Зенер Диода, 3V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 3V6
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX55C3V6=BZX79C3V6
Зенер Диода, 3.6V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 68V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода, 68V, 0.4W, DO-35
6 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 16V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX55C16 = BZX83C16
Зенер Диода, 16V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 14V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода, 14V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 47V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZV55C47V = ZMM47
Зенер Диода, 47V, 0.4W, DO-35
6 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 56V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX55B56
Зенер Диода, 56V, 0.4W, DO-35
6 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 75V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZV55C75V = ZMM75
Зенер Диода, 75V, 0.4W, DO-35
6 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 13V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX55C13-HT
Зенер Диода, 13V, 0.4W, DO-35
6 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 180V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода, 180V, 0.4W, DO-35
16 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 18V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX55C18-PNJ ROHS
Зенер Диода, 18V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.