Линеарни кола

Производи на страна:
Страна 2 од 57
SP-100-10K3435A1
Брзо инфо
(0)

NTC температурна сонда, мерен опсег -40 до 250°С.

1.848 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
UCC28019AD
Брзо инфо
(0)

PFC контролер,

5V, 7mA, 65kHz, SMD-8.

240 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LT1249CS8
Брзо инфо
(0)

PFC контролер,

(11.5-25)V, 9mA, SMD-8.

924 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
L6562ADTR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: L6562DTR

PFC контролер,
(10.5-22.5)V, SMD-8.

123 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UCC28019P
Брзо инфо
(0)

PFC контролер,

5V, 7mA, 65kHz, DIP-8.

240 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE567N.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM567CM ROHS

PLL Тон декодер,

10V, DIP-8.

115 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NCP380HSN1
Брзо инфо
(0)

Power Load Switch, Струен ограничувач,

1 Output, 5.5V, 1A, TSOP-5.

110 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NCP380LSNA
Брзо инфо
(0)

Power Load Switch, Струен ограничувач,

1 Output, 5.5V, 1A, TSOP-6.

110 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NCP380HSNA
Брзо инфо
(0)

Power Load Switch, Струен ограничувач,

1 Output, 5V, 2.1A, TSOP-6.

114 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BTS432E2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BTS432D2

Power Load Switch,

(4.5-42)V, 11A, TO-220-5.

370 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BTS410E2E3
Брзо инфо
(0)

Power Load Switch,

(4.7-42)V, 5A, TO-263-5.

333 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PT100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PT100

Температурно зависен PTC отпорник PT100.

275 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SP-100-PT1000A
Брзо инфо
(0)

PT1000 температурна сонда, мерен опсег -55 до 180°С.

2.156 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LNK304GN
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,
(-0.3 - +700)V, 0.4A, 70kHz, SMD-7p.

115 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LNK364GN
Брзо инфо
(0)

PWM switch,
265V, 400mA, SMD-8.

185 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.