Линеарни кола

Производи на страна:
Страна 3 од 57
LNK623DG
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

(-0.3 - +725)V, 400mA, 100kHz, SMD-8.

175 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOP255PN
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TOP255PN

PWM switch,

265V, 54W, DIP-8.

270 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOP244YN
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

265V, 65W, TO-220.

420 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOP244PN
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

265V, 30W, DIP-8.

380 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOP223Y
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

265V, 50W, TO-220.

416 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOP258PN
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

265V, 77W, DIP-8.

203 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LNK500GN
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

265V, 400mA, SMD-8.

149 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LNK363PN
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

265V, 400mA, DIP-8.

185 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOP224YN
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

265V, 75W, TO-220.

295 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOP246PN
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

265V, 64W, DIP-8.

380 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LNK364PN
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

265V, 400mA, DIP-8.

185 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LNK363GN
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

265V, 400mA, SMD-8.

188 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FSQ0170RNA
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

265V, 20W, DIP-8.

235 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOP242PN
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

265V, 15W, DIP-8.

295 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LNK306GN
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LNK306GN-TL

PWM switch,

265V, 360mA, SMD-8.

185 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.