Линеарни кола

Производи на страна:
Страна 4 од 57
TOP222YN
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

265V, 25W, TO-220.

277 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOP221Y
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TOP221YN

PWM switch,
265V, 12W, TO-220.

245 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOP247Y
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TOP247Y

PWM switch,

265V, 165W, TO-220-7.

290 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOP256EN
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TOP256EN

PWM switch,

265V, 119W, SIP-7.

195 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOP255PN
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TOP255PN

PWM switch,

265V, 54W, DIP-8.

270 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOP244YN
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

265V, 65W, TO-220.

420 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOP244PN
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

265V, 30W, DIP-8.

380 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOP242PN
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

265V, 15W, DIP-8.

295 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOP200YAI.
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

277V, 25W, TO-220.

245 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOP209P
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

265V, 4W, DIP-8.

231 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOP232P
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

265V, 15W, DIP-8.

239 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOP201YAI.
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

277V, 50W, TO-220.

259 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOP214YAI
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

277V, 85W, TO-220.

561 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TOP202YAI
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

277V, 75W, TO-220.

444 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
MC44603P-MOT
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,

18V, 250kHz, DIP-16.

240 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.