Линеарни кола

Производи на страна:
Страна 5 од 57
M51995P-MIT
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,

(12-35)V, 2A, 500kHz, DIP-16.

168 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
UC3842AN.
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,

30V, 1A, DIP-8.

50 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UC3842BN
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,

30V, 1A, DIP-8.

63 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AN5900
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,

14V, 15kHz, SIP-9.

152 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SG3524N.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SG3524N

PWM контролер,

(8-40)V, 0.1A,  DIP-16.

292 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
UC3854N.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UC3854BN

PWM контролер,

35V, 0.5A, DIP-16.

585 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TDA4601B-ST
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,

20V, 0.16A, DIP-18.

227 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TEA1507-PHI
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,

20V, 1W, DIP-8.

150 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MC44608P75-MOT
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,

16V, 75kHz, DIP-8.

231 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TEA2165A-ST
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,

12V, DIP-16.

2.358 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
M51978P-MIT
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,

(12-30)V, 1A, 500kHz, DIP-14.

208 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TDA4605-3-SIE
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,

(-0.3-+20)V, 0.5A, DIP-8.

80 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
UC3844AN.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL3844P

PWM контролер,

30V, 1A, DIP-8.

69 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MC34063AP.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MC34063A-SUM

PWM контролер,

(3-40)V, 1.5A, 100kHz, DIP-8.

50 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
UC3842N.
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,

30V, 1A, DIP-8.

95 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.