Линеарни кола

Производи на страна:
Страна 1 од 57
LNK564P
Брзо инфо
(0)

AC / DC конвертор,

(85-265)V, 3W, DIP-8.

125 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TDA1545AT-PHI
Брзо инфо
(0)
D/A Конвертор, DAC, 5 V, Континуирана Калибрација, Стерео
196 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICL7660SCPA.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ICL7660SCPAZ ROHS
Напонски Конвертор, 5 V, -5 V/5 V, DIP-8
145 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MC33063AD
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 3 V до 40 V, 1.5 V, SMD-8
190 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
R-78E5.0-0.5
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 7 V до 28 V, 5 V, 0.5 A
430 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TC1044SCPA
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 1.5 V до 36 V, 12 V, DIP-8
202 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MC33063AP
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 3 V до 40 V, 1.5 V, DIP-8
145 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REC20-245.1S
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 18 V до 36 V, 5.1 V, 4 A
4.621 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
R-7812-0.5
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 15 V до 32 V, 12 V, 0.5 A
620 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RD2412D
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 24 V, 12 V, 0.116 A
1.140 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DCW12A-12
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 9 V до 18 V, 12 V, 0.5 A
1.650 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPS62200DBVT
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 2.5 V до 6 V, 0.7 V до 6 V, 0.3 A
155 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LT3460ES5
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 2.5 V до 16 V, 1.2 V до 36 V, 0.18 A
340 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TES 1-0513
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 4.5 V до 5.5 V, 15 V, 65 mA
444 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MT8870DIP
Брзо инфо
(0)
DTMF Ресивер, 3.57 MHz Резонатор, 4.75 V до 5.25 V, DIP-18
139 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.