Линеарни кола

Производи на страна:
Страна 1 од 57
LNK564P
Брзо инфо
(0)

AC / DC конвертор,

(85-265)V, 3W, DIP-8.

125 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
R-78E5.0-0.5
Брзо инфо
(0)

DC-DC конвертор од (7-28)V на 5V, 0.5A.

430 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REC20-245.1S
Брзо инфо
(0)

DC-DC конвертор од (18-36)V на 5.1V, 4A.

4.621 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
R-7812-0.5
Брзо инфо
(0)

DC-DC конвертор од (15-32)V на 12V, 0.5A.

620 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DCW12A-12
Брзо инфо
(0)

DC-DC конвертор од (9-18)V на 12V, 0.5A.

1.650 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RD2412D
Брзо инфо
(0)

DC-DC конвертор од 24V на 12V, 2W.

1.140 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MT8870DIP
Брзо инфо
(0)

DTMF рисивер,

(4.75-5.25)V, DIP-18.

139 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PCF8583P-PHI
Брзо инфо
(0)

EEPROM часовник/календар,

(1-6)V, DIP-8.

270 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BQ24296RGET
Брзо инфо
(0)

Полнач на батерии, Li-Ion, Li-Pol, 4.4V.

245 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM2907N14-NSC
Брзо инфо
(0)

Kонвертор Фреквенција во Напон,

28V, DIP-14.

127 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM2907N08.
Брзо инфо
(0)

Kонвертор Фреквенција во Напон,

28V, DIP-8.

155 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LM3914N-NSC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM3914N-1

Драјвер за 10-сегментен LED дисплеј. 

* Linear

129 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM3915N-NSC
Брзо инфо
(0)

Драјвер за 10-сегментен LED дисплеј. 

* Logarithmic 3dB/step

158 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LM3916N-NSC
Брзо инфо
(0)

Драјвер за 10-сегментен LED дисплеј. 

* VU meter

337 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
NSI50350ADT4G
Брзо инфо
(0)

LED Драјвер 50V, 350mA, TO-252-3

68 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.