Операциски Засилувачи

Производи на страна:
Страна 1 од 10
BA718-RHM
Брзо инфо
(0)

Операциски засилувач
x2, ±9V, SIP-9.

71 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CA3140E-HAR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CA3140EZ ROHS

Операциски засилувач

x1, ±18V, 3.7MHz, 9V/µs, DIP8.

149 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NJM2043D-JRC
Брзо инфо
(0)

Операциски засилувач
x2, ±22V, 14MHz, 6V/µs, DIP8.

160 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TBA222
Брзо инфо
(0)

Операциски засилувач

x1, ±22V, 0.5V/µs, DIP-8.

709 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LA6531
Брзо инфо
(0)

Операциски засилувач

x4, 16V, DIP-16.

260 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LM311N.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM311P

Операциски засилувач

x1, ±18V, 200ns, DIP8,

Voltage comparator.

25 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LM339N.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM339N-TI

Операциски засилувач

x4, ±18V, DIP14,

Voltage comparator.

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LM358N.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM358N-ST

Операциски засилувач
x2, ±16V, 1MHz, DIP8.

20 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE5534N.
Брзо инфо
(0)

Операциски засилувач

x1, ±22V, 10MHz, 13V/µs, DIP8.

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
L272M-ST
Брзо инфо
(0)

Операциски засилувач
x2, 28V, 1V/µs, DIP8.

129 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LM201AN.
Брзо инфо
(0)

Операциски засилувач

x1, ±22V, 1MHz, 0.5V/µs, DIP8.

99 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
UA739PC
Брзо инфо
(0)

Операциски засилувач

x2, ±18V, 1V/µs, DIP14.

94 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NJM4560S-JRC
Брзо инфо
(0)

Операциски засилувач
x2, ±18V, 4V/µs, 10MHz, SIP-8.

66 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
L465A-ST
Брзо инфо
(0)

Операциски засилувач

x1, ±20V, 4A, 20W, TO-220-5 (Pentawatt).

409 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LM358D.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM358DR2G

Операциски засилувач
x2, ±16V, 1MHz, SMD8.

20 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.