Оптокаплери

Производи на страна:
Страна 1 од 5
CNX82A
Брзо инфо
(0)

N-тип оптотранзистор,

x1, 5.3KV, CTR 100%, DIP6.

84 ден
Повеќе
На лагер
w
PC111
Брзо инфо
(0)

N-тип оптотранзистор,

x1, 5KV, CTR 400%, DIP6.

109 ден
Повеќе
На лагер
w
PC121
Брзо инфо
(0)

N-тип оптотранзистор,

x1, 5KV, CTR 400%, DIP4.

129 ден
Повеќе
На лагер
w
MOC3020
Брзо инфо
(0)

Оптотриак,
x1, 7.5KV, 30mA, 400V, DIP6.

75 ден
Повеќе
На лагер
w
TCDT1102G
Брзо инфо
(0)

N-тип оптотранзистор,

x1, 3.75KV, CTR 125%, DIP6.

43 ден
Повеќе
На лагер
w
TIL113
Брзо инфо
(0)

N-тип оптотранзистор,

x1, DIP6,

darlington.

79 ден
Повеќе
На лагер
w
6N136-SMD
Брзо инфо
(0)

N-тип оптотранзистор,

x1, 2.5KV, CTR 50%, SMD8, TTL.

152 ден
Повеќе
На лагер
w
TLP630GB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TLP630GB

N-тип оптотранзистор,

x1, 5KV, CTR 600%, DIP6.

65 ден
Повеќе
На лагер
w
MOC3043
Брзо инфо
(0)

Оптотриак,
x1, 7.5KV, 5mA, 400V, DIP6.

Zero cross circuit.

49 ден
Повеќе
На лагер
w
MOC3063
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MOC3063M ROHS

Оптотриак,
x1, 7.5KV, 5mA, 600V, DIP6.

Zero cross circuit.

49 ден
Повеќе
На лагер
w
MOC3042D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MOC3042XSM ROHS

Оптотриак,
x1, 7.5KV, 10mA, 400V, SMD6.

Zero cross circuit.

67 ден
Повеќе
На лагер
w
4N25S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4N25S-TA1

N-тип оптотранзистор,

x1, 7.5KV, CTR 70%, SMD6.

28 ден
Повеќе
На лагер
w
SFH6345
Брзо инфо
(0)

N-тип оптотранзистор,

x1, 2.5KV, CTR 30%, SMD8.

123 ден
Повеќе
На лагер
w
HCPL7840-000E
Брзо инфо
(0)

Оптотранзистор,

x1, 3.75KV, DIP-8.

575 ден
Повеќе
На лагер
w
6N136
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6N136 = HCNW136

N-тип оптотранзистор,

x1, 2.5KV, CTR 50%, DIP8.

55 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.