PWM Контролери

Производи на страна:
Страна 1 од 7
LT1249CS8
Брзо инфо
(0)

PFC контролер,

(11.5-25)V, 9mA, SMD-8.

616 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
UCC28019P
Брзо инфо
(0)

PFC контролер,

5V, 7mA, 65kHz, DIP-8.

240 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
UCC28019AD
Брзо инфо
(0)

PFC контролер,

5V, 7mA, 65kHz, SMD-8.

240 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TL3845P
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,

30V, 200mA, 100kHz, DIP-8.

135 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FAN6300D
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,

(10- 25)V, 100kHz, SMD-8.

145 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TNY266PN
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,

700V, 0.72A, 13W, DIP-8.

135 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TL598CN
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,

40V, 0.2A, 300 kHz, DIP-16.

235 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NCP1200P60G
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,

(12.5V-6.3)V, 60kHz, 250mA, DIP-8.

125 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NCP1200P40G
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,

(12.5V-6.3)V, 40kHz, 250mA, DIP-8.

110 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NCP1200P100G
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,

(12.5V-6.3)V, 100kHz, 250mA, DIP-8.

145 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KA5Q0765RF
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,

650V, 47W, TO-220-5.

145 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KA5Q1265RF
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,

650V, 55W, TO-220-5.

337 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KA5Q1565RF
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,

650V, 95W, TO-220-5.

220 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VIPER27HN
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,

800V, 1.5A, 115kHz, DIP-8.

285 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MC44604P-MOT
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,
(80-280)V, 0.75A, DIP-16.

360 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.