V-ref, V-reg, SW-reg

Производи на страна:
Страна 1 од 19
REC20-245.1S
Брзо инфо
(0)

DC-DC конвертор од (18-36)V на 5.1V, 4A.

4.950 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
R-7812-0.5
Брзо инфо
(0)

DC-DC конвертор од (15-32)V на 12V, 0.5A.

620 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
R-78E5.0-0.5
Брзо инфо
(0)

DC-DC конвертор од (7-28)V на 5V, 0.5A.

430 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
L6562ADTR
Брзо инфо
(0)

PFC контролер,
(10.5-22.5)V, SMD-8.

123 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BTS410E2E3
Брзо инфо
(0)

Power Load Switch,

(4.7-42)V, 5A, TO-263-5.

333 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BTS432E2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BTS432D2

Power Load Switch,

(4.5-42)V, 11A, TO-220-5.

370 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LNK304GN
Брзо инфо
(0)

PWM контролер,
(-0.3 - +700)V, 0.4A, 70kHz, SMD-7p.

115 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LNK500GN
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

265V, 400mA, SMD-8.

125 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LNK363PN
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

265V, 400mA, DIP-8.

185 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LNK363GN
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

265V, 400mA, SMD-8.

125 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LNK364PN
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

265V, 400mA, DIP-8.

185 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LNK364GN
Брзо инфо
(0)

PWM switch,
265V, 400mA, SMD-8.

185 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LNK306PN
Брзо инфо
(0)

PWM switch,
265V, 360mA, DIP-8.

185 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LNK623DG
Брзо инфо
(0)

PWM switch,

(-0.3 - +725)V, 400mA, 100kHz, SMD-8.

175 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LNK306GN
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LNK306GN-TL

PWM switch,

265V, 360mA, SMD-8.

185 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.