LCD дисплеи

Производи на страна:
Страна 1 од 2
LCD-S2X1C50TR
Брзо инфо
(0)

Нумерички LCD дисплеј со 2½ цифри.

285 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GD-535AP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GD-535AP

Нумерички LCD дисплеј со 6 цифри.

462 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LCD-S301C31TR
Брзо инфо
(0)

Нумерички LCD дисплеј со 3 цифри.

295 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GLCD 128x64-TP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-240

Графички LCD дисплеј со резолуција (128x64)pix + TouchPanel.

1.442 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WG12864B-YYH-VN
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WG12864B-YYH-V#N

Графички LCD дисплеј со резолуција (128x64)pix.

816 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GLCD 128x64
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-4

Графички LCD дисплеј со резолуција (128x64)pix

1.021 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WG12864B-TMI-VN
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WG12864B-TMI-V#N

Графички LCD дисплеј со резолуција (128x64)pix.

816 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WG12864C-TMI-VN
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WG12864C-TMI-V#N

Графички LCD дисплеј со резолуција 128x64pix.

2.033 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GDM1601B-FL-YBS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM1601B-FL-YBS

LCD дисплеј - 1x16 карактери.

924 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GDM0801A-FL-YBS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM0801A-FL-YBS

LCD дисплеј - 1x8 карактери.

655 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GDM1602B-FL-YBS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM1602B-FL-YBS-OT

LCD дисплеј - 2x16 карактери.

527 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LCD 2x16
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-55

LCD дисплеј - 2x16 карактери.

589 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MCCOG21605D6W
Брзо инфо
(0)

LCD дисплеј - 2x16 карактери.

790 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WH1602B-YYH-ETK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K-WH1602B-YYH-ETK#

LCD дисплеј - 2x16 карактери.

490 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PCM1602K-FL-YBS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCM1602K-FL-YBS-01

LCD дисплеј - 2x16 карактери.

490 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.