Мемории

Производи на страна:
Страна 1 од 5
27C1001-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: M27C1001-10FI

CMOS EPROM меморија,

1Mb (128Kx8), UV-erasable, DIP-32.

370 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
27C64-150.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TS27C64A-25CP

CMOS EPROM меморија,

64K (8Kx8), OTP, DIP-28.

187 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TMS2516-35
Брзо инфо
(0)

CMOS EPROM меморија,

16K (2Kx8), UV-erasable, DIP-24.

554 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
27C256-15/SO
Брзо инфо
(0)

CMOS EPROM меморија,

256K (32Kx8), OTP, SMD-28.

471 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
27C128-SMD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 27C128-15/L

CMOS EPROM меморија,

128K (16Kx8), OTP, PLCC-32.

468 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
27C4096-120-SMD
Брзо инфо
(0)

CMOS EPROM меморија,

4Mb (256Kx16), OTP, PLCC-44.

1.562 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MN4264P-15
Брзо инфо
(0)

Динамичка RAM меморија,

64K (16,384x4)bits, DIP-18.

338 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
4164-100.
Брзо инфо
(0)

Динамичка RAM меморија,

64K (65,536x1)bits, DIP-16.

292 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
41256-100.
Брзо инфо
(0)

Динамичка RAM меморија,

256K (262,144x1)bits, DIP-16.

301 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
M58630P-MIT
Брзо инфо
(0)

EAROM (Electrically Alterable ROM)

2048bit, DIP-14.

624 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
M58657P
Брзо инфо
(0)

EAROM (Electrically Alterable ROM)

1400bit, DIP-14.

662 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
M58659P-MIT
Брзо инфо
(0)

EAROM (Electrically Alterable ROM)

512bit, DIP-14.

225 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
M58655P-MIT
Брзо инфо
(0)

EAROM (Electrically Alterable ROM)

1024bit, DIP-14.

281 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
M58653P-MIT
Брзо инфо
(0)

EAROM (Electrically Alterable ROM)

700bit, DIP-14.

764 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
M58658P-MIT
Брзо инфо
(0)

EAROM (Electrically Alterable ROM)

320bit, DIP-14.

238 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.