Разно

Производи на страна:
Страна 1 од 5
310.31851
Брзо инфо
(0)

TMP47C432-8189

4-битен Микроконтролер,
(4.5-6)V, SDIP-42.

3.308 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
310.31947
Брзо инфо
(0)

TMP47C434N3414, TMP47C434N3537

4-битен Микроконтролер,
(4.5-6)V, SDIP-42.

2.788 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MAB8461PW115
Брзо инфо
(0)

8-битен Микроконтролер,
5V, DIP-28.

803 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
209.11449
Брзо инфо
(0)

MAB8461P/W069

8-битен Микроконтролер,
5V, DIP-28.

2.835 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TPIC6B595N
Брзо инфо
(0)

8-битен шифт регистар,

(4.5-5.5)V, DIP-20.

125 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MCP2515-I/P
Брзо инфо
(0)

CAN контролер.

402 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PCA82C251T/YM
Брзо инфо
(0)

CAN трансивер, SMD-8.

179 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MCP2551-E/P
Брзо инфо
(0)

CAN трансивер.

250 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MAX328CWE
Брзо инфо
(0)

CMOS аналогeн мултиплексер,
(10-30)V, SMD-16.

330 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LTC3107ED
Брзо инфо
(0)

DC/DC конвертор,

(–0.3–+4.5)V.

666 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MAX685EEE
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MAX685EEE

DC-DC Конвертор,
(2.7-5.5)V, SMD-16.

375 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SDA2006-SIE
Брзо инфо
(0)

EAROM (Electrically Alterable ROM)
512bit, DIP-18.

1.155 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB88305-FUJ
Брзо инфо
(0)

I/O Експандер,
5V, DIP-24.

614 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PCF8584P-PHI
Брзо инфо
(0)

I2C-bus контролер,
(4.5-5.5), DIP-20.

504 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MIP2F2
Брзо инфо
(0)

IPD за полначи на батерии,

DIP-8.

154 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.