Транзистори

Производи на страна:
Страна 73 од 73
AF124
Брзо инфо
(0)

Германиум PNP транзистор,

15V, 10mA, 60mW, TO-72.

137 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
AF106
Брзо инфо
(0)

Германиум PNP транзистор,

18V, 10mA, 60mW, TO-72.

55 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
AF139
Брзо инфо
(0)

Германиум PNP транзистор,

15V, 10mA, 60mW, TO-72.

40 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
AF239S
Брзо инфо
(0)

Германиум PNP транзистор,

15V, 10mA, 60mW, TO-72.

80 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
AD162
Брзо инфо
(0)

Германиум PNP транзистор,

32V, 3A, 4W, TO-66.

149 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
2N6028-MOT
Брзо инфо
(0)

Програмабилен униполарен транзистор,

40V, 150mA, TO-92.

47 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
2DI200D-050
Брзо инфо
(0)

Дарлингтон модул,

2xNPN, 600V, 200A.

5.179 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MG15G4GL1
Брзо инфо
(0)

Дарлингтон модул,

4xNPN, 450V, 15A.

8.233 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
2DI100Z-100
Брзо инфо
(0)

Дарлингтон модул 

2xNPN, 1000V, 100A.

12.730 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
QM50DY-2H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: QM50DY-2H

Дарлингтон модул,

2xNPN, 1000V, 50A.

9.995 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EVG31-050
Брзо инфо
(0)

Дарлингтон модул,

2xNPN, 600V, 30A.

7.342 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EVK31-050
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EVK31-050

Дарлингтон модул,

2xNPN, 600V, 50A.

7.940 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
QM75DY-H
Брзо инфо
(0)

Дарлингтон модул,

2xNPN, 600V, 75A.

14.751 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
2N2646-TO18
Брзо инфо
(0)

Униполарен транзистор,

30V, 50mA, TO-18.

120 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.