Транзистори

Производи на страна:
Страна 2 од 70
BUH1015HI,
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 1500 V / 700 V, 14 A, 70 W, 0.11 us, TO - 247F
134 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BUL38D-ST
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, Диода, 800 V / 450 V, 5 A, 80 W, 0.8 us, TO - 220
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BUV27.
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 240 V / 120 V, 12 A, 85 W, 0.12 us, TO - 220
149 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BUV26A
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 200 V / 100 V, 14 A, 65 W, 0.12 us, TO - 220
157 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FJAF6812
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 1500 V / 750 V, 12 A, 60 W, 0.2 us, TO - 247F
375 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BUL381D-ST
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, Диода, 800 V / 400 V, 5 A, 70 W, 0.8 us, TO - 220
123 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BUF405AF,
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 1000 V / 450 V, 7.5 A, 39 W, 0.05 us, TO - 220F
94 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SD2498
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 1500 V / 600 V, 6 A, 50 W, 2 MHz, 0.4 us, TO - 247F
116 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC4237,
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 1200 V / 800 V, 10 A, 150 W, 8 MHz, 0.3 us, TO - 247
165 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SD5072
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, Диода, 1500 V / 800 V, 5 A, 60 W, 3 MHz, 0.4 us, TO - 247F
80 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BC141-16.
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 100 V / 60 V, 1 A, 3.7 W, 50 MHz, TO - 39
65 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC5411,
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 1500 V / 600 V, 14 A, 60 W, 2 MHz, 0.15 us, TO - 247F
168 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC5423-MAT
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 1700 V / 600 V, 15 A, 100 W, 3 MHz, 0.2 us, TO - 247F
288 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2N3725.
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 80 V / 50 V, 1 A, 3.5 W, 300 MHz, TO - 39
51 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC5129,
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 1500 V / 600 V, 10 A, 50 W, 1.7 MHz, 0.15 us, TO - 247F
124 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.