Транзистори

Производи на страна:
Страна 3 од 70
BUF420A-ST
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 1000 V / 450 V, 30 A, 200 W, 0.04 us, TO - 247
1.343 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC2498-TOS
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 30 V / 20 V, 0.05 A, 0.3 W, 3.5 GHz, TO - 92
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BF370.
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 40 V / 15 V, 0.1 A, 0.5 W, 500 MHz, TO - 92
26 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC3310-TOS
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 500 V / 400 V, 5 A, 30 W, 1 us, TO - 220F
139 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC3503-SAN
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 300 V / 300 V, 0.1 A, 7 W, 150 MHz, TO - 126
58 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC3851-SKN
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 80 V / 60 V, 4 A, 25 W, 15 MHz, 0.3 us, TO - 220F
156 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC3852A-SKN
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 100 V / 80 V, 3 A, 25 W, 15 MHz, 1.2 us, TO - 220F
143 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC3979A-MAT
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 1000 V / 800 V, 3 A, 40 W, 10 MHz, 0.3 us, TO - 220F
173 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC4064-SKN
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 50 V / 50 V, 12 A, 35 W, 40 MHz, 0.4 us, TO - 220F
184 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC4278-RHM
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 150 V / 150 V, 10 A, 100 W, 20 MHz, TO - 247F
167 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC4304-SKN
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 900 V / 800 V, 3 A, 35 W, 15 MHz, 0.7 us, TO - 220F
134 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC4382-SKN
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 200 V / 200 V, 2 A, 25 W, 15 MHz, 1.5 us, TO - 220F
97 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC4468-SKN
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SC4468-SKN
Tранзистор, NPN, 200 V / 140 V, 10 A, 100 W, 20 MHz, TO - 247
142 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC4542
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SC4542
Tранзистор, NPN, 1500 V / 600 V, 10 A, 50 W, 3 MHz, 0.1 us, TO - 247F
199 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC4688-TOS
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 80 V / 80 V, 6 A, 55 W, 30 MHz, TO - 247F
213 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.