Силициумски

Производи на страна:
Страна 1 од 67
2SC3381-TOS
Брзо инфо
(0)

2xNPN биполарен транзистор,
80V, 0.1A, 0.4W, 170MHz, SIL-7.

104 ден
Повеќе
На лагер
w
2SC1583-MIT
Брзо инфо
(0)

2xNPN биполарен транзистор,
50V/50V, 0.1A, 0.1W, 150MHz, SIL-5.

110 ден
Повеќе
На лагер
w
2SJ6920
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор,
1700V/800V, 20A, 200W, 0.2us, TO-247F.

240 ден
Повеќе
На лагер
w
2SD662-MAT
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор,
250V/200V, 0.07A, 0.6W, 80MHz, SC-71.

31 ден
Повеќе
На лагер
w
MJE15030.
Брзо инфо
(0)
Код: MJE15030G ROHS

NPN биполарен транзистор,
150V/150V, 8A, 50W, 30MHz, TO-220.

88 ден
Повеќе
На лагер
w
2SC4159,
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор,
180V/160V, 1.5A, 15W, 100MHz, 0.48us, TO-220F.

57 ден
Повеќе
На лагер
w
BUF405AF,
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор,
1000V/450V, 7.5A, 39W, 0.05us, TO-220F.

94 ден
Повеќе
На лагер
w
TIP54.
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор,
500V/400V, 3A, 100W, 2.5MHz, TO-247.

367 ден
Повеќе
На лагер
w
2SD1651-SAN
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор + диода,
1500V/800V, 5A, 50W, 3MHz, 0.4us, TO-247F.

192 ден
Повеќе
На лагер
w
S2000N-TOS
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор,
1500V/700V, 8A, 50W, 0.4us, TO-247F.

167 ден
Повеќе
На лагер
w
2SC2362-SAN
Брзо инфо
(1)

NPN биполарен транзистор,
120V/100V, 0.05A, 0.4W, 130MHz, TO-92.

22 ден
Повеќе
На лагер
w
TIP41C.
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор,
100V/100V, 6A, 65W, 3MHz, TO-220.

35 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HPA150R-SAN
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор + диода,
1500V/800V, 15A, 180W, 0.1us, TO-264.

1.701 ден
Повеќе
На лагер
w
2SD1441,
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор + диода,
1500V/800V, 4A, 70W, 0.8us, TO-247.

139 ден
Повеќе
На лагер
w
2SC5149-TOS
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор + диода,
1500V/600V, 8A, 50W, 2MHz, 0.2us, TO-247F.

250 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.