Силициумски

Производи на страна:
Страна 1 од 67
2SC1583-MIT
Брзо инфо
(0)

2xNPN биполарен транзистор,
50V/50V, 0.1A, 0.1W, 150MHz, SIL-5.

110 ден
Повеќе
На лагер
w
2SC3381-TOS
Брзо инфо
(0)

2xNPN биполарен транзистор,
80V, 0.1A, 0.4W, 170MHz, SIL-7.

104 ден
Повеќе
На лагер
w
2SJ6920
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор,
1700V/800V, 20A, 200W, 0.2us, TO-247F.

240 ден
Повеќе
На лагер
w
2SC5423-MAT
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор,
1700V/600V, 15A, 100W, 3MHz, 0.2us, TO-247F.

288 ден
Повеќе
На лагер
w
BU208D,
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор + диода,
1500V/700V, 8A, 150W, 0.55us, TO-3.

97 ден
Повеќе
На лагер
w
2N918,
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор,
30V/15V, 0.05A, 0.2W, 550MHz, TO-72.

33 ден
Повеќе
На лагер
w
BFR91A.
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор,
20V/12V, 0.05A, 0.3W, 6GHz, TO-50.

38 ден
Повеќе
На лагер
w
2SC4231-SHI
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор,
1200V/800V, 2A, 30W, 8MHz, 0.3us, TO-220.

141 ден
Повеќе
На лагер
w
MPSA42.
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор,
300V/300V, 0.1A, 0.5W, 50MHz, TO-92.

8 ден
Повеќе
На лагер
w
2SC4056-SHI
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор,
600V/450V, 8A, 45W, 20MHz, 0.2us, TO-220.

190 ден
Повеќе
На лагер
w
2SC3883-HIT
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор + диода,
1500V/800V, 5A, 50W, 0.1us, TO-247F.

687 ден
Повеќе
На лагер
w
DTC124EK-RHM
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен дигитален транзистор,
50V, 0.1A, 0.2W, 22K/22K, SOT-23.

12 ден
Повеќе
На лагер
w
2SD381-NEC
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор,
130V/120V, 1.5A, 20W, 45MHz, TO-220.

115 ден
Повеќе
На лагер
w
2SC3180N-TOS
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор,
80V/80V, 6A, 60W, 30MHz, TO-247.

206 ден
Повеќе
На лагер
w
BU505D-PHI
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор + диода,
1500V/700V, 2.5A, 75W, 7MHz, 0.9us, TO-220.

125 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.