Германиумски

Производи на страна:
Страна 1 од 1
AF106
Брзо инфо
(0)

Германиум PNP транзистор,

18V, 10mA, 60mW, TO-72.

55 ден
Повеќе
На лагер
w
AF139
Брзо инфо
(0)

Германиум PNP транзистор,

15V, 10mA, 60mW, TO-72.

40 ден
Повеќе
На лагер
w
AF239S
Брзо инфо
(0)

Германиум PNP транзистор,

15V, 10mA, 60mW, TO-72.

80 ден
Повеќе
На лагер
w
2SB492-SAN
Брзо инфо
(0)

Германиум PNP транзистор,

25V, 2A, 6W, TO-39.

100 ден
Повеќе
На лагер
w
AD162
Брзо инфо
(0)

Германиум PNP транзистор,

32V, 3A, 4W, TO-66.

149 ден
Повеќе
На лагер
w
2SB337
Брзо инфо
(0)

Германиум PNP транзистор,

30V, 7A, 30W, TO-3.

118 ден
Повеќе
На лагер
w
AF124
Брзо инфо
(0)

Германиум PNP транзистор,

15V, 10mA, 60mW, TO-72.

137 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.