FET

Производи на страна:
Страна 24 од 25
IRF5305-IR
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 55 V, 31 A, 110 W, TO-220, Интегрирана Диода
100 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRFR9024NPBF
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 55 V, 11 A, 38 W, TO-252, DPAK, SMD
115 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRFU9024PBF
Брзо инфо
(0)

MOSFET P, 30 V, 8.8 A, 50 W, TO-251, IPAK, SMD

79 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FQA36P15
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 1500 V, 36 A, 296 W, TO-3, Интегрирана Диода
245 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FQPF9P25
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 250 V, 6 A, 50 W, TO-220, Интегрирана Диода
154 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PMV65XP
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 20 V, 2.8 A, 480 mW, SOT-23, SMD
12 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SJ512-TOS
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 250 V, 5 A, 30 W, TO-220, Интегрирана Диода
145 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SJ189
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 30 V, 4 A, 30 W, LogicLevel, TO-252, DPAK, SMD
189 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SJ308
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 250 V, 9 A, 40 W, TO-220, Интегрирана Диода
253 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SJ448
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 250 V, 4 A, 30 W, TO-220, Интегрирана Диода
189 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SJ516
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 250 V, 6.5 A, 35 W, TO-220, Интегрирана Диода
460 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF4905-IR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IRF4905PBF
MOSFET P, 55 V, 74 A, 200 W, TO-220, Интегрирана Диода
95 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IRF7314-IR
Брзо инфо
(0)
MOSFET P x2, 20 V, 5.3 A, 2 W, SO-8, Интегрирана Диода
92 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF5305S-IR
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 55 V, 31 A, 110 W, TO-263, Интегрирана Диода
100 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF9530
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IRF9530NPBF
MOSFET P, 100 V, 12 A, 88 W, TO-220, Интегрирана Диода
95 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.