FET

Производи на страна:
Страна 25 од 25
IRF5305-IR
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 55 V, 31 A, 110 W, TO-220, Интегрирана Диода
100 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BSC030P03NS3
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 30 V 100 A, 125 W, TDSON, Интегрирана Диода
239 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.