FET

Производи на страна:
Страна 22 од 25
2SJ239
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 60 V, 5 A, 20 W, LogicLevel, TO-251, Интегрирана Диода
190 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SJ449-NEC
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 250 V, 6 A, 35 W, TO-220, Интегрирана Диода
238 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF9630
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IRF9630
MOSFET P, 200 V, 6.5 A, 75 W, TO-220, Интегрирана Диода
195 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRFD9120.
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 100 V, 1 A, 1 W, DIP-4, Интегрирана Диода
99 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SJ79-HIT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SJ79-HIT
MOSFET P, 200 V, 0.5 A, 30 W, TO-220, Интегрирана Диода
283 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SJ175-HIT
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 60 V, 10 A, 25 W, LogicLevel, TO-220, Интегрирана Диода
298 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRFP9140.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IRFP9140-MBR
MOSFET P, 100 v, 21 A, 180 W, TO-247, Интегрирана Диода
175 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRFD9220.
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 200 V, 0.6 A, 1 W, DIP-4, Интегрирана Диода
103 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BS250.
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 24 V, 0.25 A, 0.33 W, SOT-23, SMD
40 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IRFP9240.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IRFP9240-MBR
MOSFET P, 200 V, 12 A, 150 W, TO-247, Интегрирана Диода
140 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF9630.
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 200 V, 6.5 A, 75 W, TO-220, Интегрирана Диода
213 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SJ200-TOS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SJ200-TOS
MOSFET P, 180 V, 10 A, 120 W, TO-247, Интегрирана Диода
510 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF9610.
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 200 V, 1.8 A, 20 W, TO-220, Интегрирана Диода
118 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SJ182-HIT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SJ182-HIT
MOSFET P, 60 V, 3 A, 20 W, LogicLevel, TO-252, DPAK, SMD
165 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF9640.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IRF9640-MBR
MOSFET P, 200 V, 11 A, 125 W, TO-220, Интегрирана Диода
99 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.