FET

Производи на страна:
Страна 23 од 25
2SJ448
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 250 V, 4 A, 30 W, TO-220, Интегрирана Диода
189 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SJ516
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 250 V, 6.5 A, 35 W, TO-220, Интегрирана Диода
460 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF9630
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IRF9630
MOSFET P, 200 V, 6.5 A, 75 W, TO-220, Интегрирана Диода
195 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SJ449-NEC
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 250 V, 6 A, 35 W, TO-220, Интегрирана Диода
238 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FDD5614P
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 60 V, 15 A, 42 W, TO-252, DPAK, SMD
166 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SI4483
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 30 V, 19.2 A, 5.9 W, SOIC-8
185 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DMG2307L
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 30 V, 3.8 A, 1.36 W, SOT-23, SMD, Интегрирана Диода
30 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF7304TRPBF
Брзо инфо
(0)
MOSFET P x2, 20 V, 4.3 A, 2 W, SO-8, Интегрирана Диода
40 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF4905-IR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IRF4905PBF
MOSFET P, 55 V, 74 A, 200 W, TO-220, Интегрирана Диода
95 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IRF9510-IR
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 100 V, 4 A, 43 W, TO-220, Интегрирана Диода
73 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF7406-IR
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 30 V, 6.7 A, 2.5 W, SO-8, SMD, Интегрирана Диода
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF7506-IR
Брзо инфо
(0)
MOSFET P x2, 30 V, 1.7 A, 1.25 W, SO-8, Интегрирана Диода
160 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF9520N-IR
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 100 V, 6.8 A, 60 W, To-220, Интегрирана Диода
74 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRFU9024PBF
Брзо инфо
(0)

MOSFET P, 30 V, 8.8 A, 50 W, TO-251, IPAK, SMD

79 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF9640.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IRF9640-MBR
MOSFET P, 200 V, 11 A, 125 W, TO-220, Интегрирана Диода
99 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.