FET

Производи на страна:
Страна 24 од 25
IRF9610.
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 200 V, 1.8 A, 20 W, TO-220, Интегрирана Диода
118 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SJ182-HIT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SJ182-HIT
MOSFET P, 60 V, 3 A, 20 W, LogicLevel, TO-252, DPAK, SMD
165 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF7506-IR
Брзо инфо
(0)
MOSFET P x2, 30 V, 1.7 A, 1.25 W, SO-8, Интегрирана Диода
160 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF9520N-IR
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 100 V, 6.8 A, 60 W, To-220, Интегрирана Диода
74 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF7404-IR
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 20 V, 7.7 A, 2.5 W, SO-8, SMD, Интегрирана Диода
157 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF7416-IR
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 30 V, 10 A, 2.5 W, SO-8, SMD, Интегрирана Диода
70 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SJ306-SAN
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 250 V, 3 A, 25 W, TO-220, Интегрирана Диода
189 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF7314-IR
Брзо инфо
(0)
MOSFET P x2, 20 V, 5.3 A, 2 W, SO-8, Интегрирана Диода
92 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF5305S-IR
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 55 V, 31 A, 110 W, TO-263, Интегрирана Диода
100 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SJ448
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 250 V, 4 A, 30 W, TO-220, Интегрирана Диода
189 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SJ516
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 250 V, 6.5 A, 35 W, TO-220, Интегрирана Диода
460 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BUZ905
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 160 V, 8 A, 125 W, TO-3
804 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
IRFI9630G-IR
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 200 V, 4.3 A, 35 W, TO-220, Интегрирана Диода
369 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRFD9120.
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 100 V, 1 A, 1 W, DIP-4, Интегрирана Диода
99 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SJ239
Брзо инфо
(0)
MOSFET P, 60 V, 5 A, 20 W, LogicLevel, TO-251, Интегрирана Диода
190 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.