FET

Производи на страна:
Страна 3 од 25
BF960.
Брзо инфо
(0)
Н - Канал, Мосфет, 20 V, 0,030 A, 0,2 W, TO-50 (SOT-103), BF960
118 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF540.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IRF540NPBF
Н - Канал, Мосфет, 100 V, 33 A, 130 W, 0,044 Ω, TO-220, IRF540
95 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SK1507-FEC
Брзо инфо
(0)
Н - Канал, Мосфет, 600 V, 9 A, 50 W, 1 Ω, TO-220F, 2SK1507-FEC
263 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SK719-NEC
Брзо инфо
(0)
Н - Канал, Мосфет, 900 V, 5 A, 120 W, 4 Ω, TO-247, 2SK719-NEC
574 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SK872-NEC
Брзо инфо
(0)
Н - Канал, Мосфет, 900 V, 6 A, 150 W, 2,5 Ω, TO-247, 2SK872-NEC
940 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRFP140.
Брзо инфо
(0)
Н - Канал, Мосфет, 100 V, 31 A, 180 W, 0,077 Ω, TO-247, IRFP140
300 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BF964
Брзо инфо
(0)
Н - Канал, Мосфет, 20 V, 0,030 A, 0,2 W, TO-50 (SOT-103), BF964
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SK2750-TOS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SK2750-TOS
Н - Канал, Мосфет, 600 V, 3,5 A, 35 W, 2,2 Ω, TO-220F, 2SK2750-TOS
120 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BUZ72AF
Брзо инфо
(0)
Н - Канал, Мосфет, 100 V, 8 A, 25 W, 0,25 Ω, TO-220F, BUZ72AF
149 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BF961.
Брзо инфо
(0)
Н - Канал, Мосфет, 20 V, 0,030 A, 0,2 W, TO-50 (SOT-103), BF961
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF630.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IRF630NPBF ROHS
Н - Канал, Мосфет, 200 V, 9 A, 75 W, 0,4 Ω, TO-220, IRF630
54 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF640.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IRF640NPBF
Н - Канал, Мосфет, 200 V, 18 A, 125 W, 0,18 Ω, TO-220, IRF640
85 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRFBC30.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IRFBC30-MBR
Н - Канал, Мосфет, 600 V, 3,6 A, 75 W, 2,2 Ω, TO-220, IRFBC30
126 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BUZ80A.
Брзо инфо
(0)
Н - Канал, Мосфет, 800 V, 3,6 A, 100 W, 3 Ω, TO-220, BUZ80A
175 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SK1118-TOS
Брзо инфо
(0)
Н - Канал, Мосфет, 600 V, 6 A, 45 W, 1,25 Ω, TO-220F, 2SK1118-TOS
142 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.