FET

Производи на страна:
Страна 4 од 25
IXFK 36N60
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IXFK36N60
Н - Канал, Мосфет, 600 V, 36 A, 520 W, 0,18 Ω, TO-247, IXFK 36N60
1.298 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF634.
Брзо инфо
(0)
Н - Канал, Мосфет, 250 V, 8 A, 80 W, 0,45 Ω, TO-220, IRF634
116 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SK952-FEC
Брзо инфо
(0)
Н - Канал, Мосфет, 800 V, 2,5 A, 45 W, 7Ω, TO-220, 2SK952-FEC
328 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IXFT 32N50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IXFT32N50
Н - Канал, Мосфет, 500 V, 32 A, 360 W, 0,15 Ω, TO-268 (SMD), IXFT 32N50
1.238 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRFZ46N
Брзо инфо
(0)
Н - Канал, Мосфет, 55 V, 53 A, 107 W, 0,0165 Ω, TO-220, IRFZ46N
90 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IRFZ48N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IRFZ48N-MBR
Н - Канал, Мосфет, 55 V, 64 A, 130 W, 0,014 Ω, TO-220, IRFZ48N
95 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SK1461-SAN
Брзо инфо
(0)
Н - Канал, Мосфет, 900 V, 5 A, 120 W, 3,6 Ω, TO-247, 2SK1461-SAN
297 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SK1462-SAN
Брзо инфо
(0)
Н - Канал, Мосфет, 900 V, 8 A, 150 W, 1,6 Ω, TO-247, 2SK1462-SAN
507 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RFP50N06.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RFP50N06-MBR
Н - Канал, Мосфет, 60 V, 50 A, 131 W, 0,022 Ω, TO-220, RFP50N06
95 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
2SK2848-SKN
Брзо инфо
(0)
Н - Канал, Мосфет, 600 V, 2 A, 30 W, 3,8 Ω, TO-220F, 2SK2848-SKN
396 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SK758-MAT
Брзо инфо
(0)
Н - Канал, Мосфет, 250 V, 5 A, 40 W, 0,7 Ω, TO-220F, 2SK758-MAT
332 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SK3114-NEC
Брзо инфо
(0)
Н - Канал, Мосфет, 600 V, 4 A, 30 W, 2,2 Ω, TO-220F, 2SK3114-NEC
196 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRFR320TM
Брзо инфо
(0)
Н - Канал, Мосфет, 400 V, 3,1 A, 2,5 W, 1,8 Ω, TO-252 (DPAK), IRFR320 M
226 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IXFK 90N25
Брзо инфо
(0)
Н - Канал, Мосфет, 250 V, 90 A, 500 W, 0,023 Ω, TO-264, IXFK 90N25
1.262 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SK2544-TOS
Брзо инфо
(0)
Н - Канал, Мосфет, 600 V, 6 A, 80 W, 1,25 Ω, TO-220, 2SK2544-TOS
240 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.