Триаци,тиристори,диаци

Производи на страна:
Страна 1 од 9
DB4-ST
Брзо инфо
(0)
Тригер Диода , 35-45V, 2A, 100μA, DO-35
18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB3.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DB3
Тригер Диода , 28-36V, 2A, 100μA, DO-35
10 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB3TG
Брзо инфо
(0)
Тригер Диода , 30-34V, 2A, 15μA, DO-35
15 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB3-SMD
Брзо инфо
(0)
Тригер Диода , 28-36V, 1A, 10μA, SOT-23
20 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB3TG-SMD
Брзо инфо
(0)
Тригер Диода , 30-34V, 2A, 15μA, MINIMELF
22 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2N4991
Брзо инфо
(0)
Тригер Диода , 6-10V, 1A, TO-92
333 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
N0910LC180-U9900
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: N0910LC180-U9900
Модул Тиристор, 1800V, 910A
12.322 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
N2500VC120-U9900
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: N2500VC120-U9900
Модул Тиристор, 1200V, 2500A
21.255 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC 312-16 IO1
Брзо инфо
(0)

Модул Тиристор, 1600V, 320A

8.892 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC72-16IO1
Брзо инфо
(0)

Модул Тиристор, 1600V, 85A

2.350 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MCC552-16io2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCC552-16IO2
Модул Тиристор, 1600V, 250A
16.635 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
N0910LC240-U9900
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: N0910LC240-U9900
Модул Тиристор, 2400V, 910A
18.483 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
N2500VC160-U9900
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: N2500VC160-U9900
Модул Тиристор, 1600V, 2500A
24.336 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SKKT92/18E
Брзо инфо
(0)

Модул Тиристор, 1800V, 150A

5.360 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC95-16IO1B
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1600V, 116A
2.710 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.