Диаци

Производи на страна:
Страна 1 од 1
DB4-ST
Брзо инфо
(0)
Тригер Диода , 35-45V, 2A, 100?A, DO-35
22 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
2N4991
Брзо инфо
(0)
Тригер Диода , 6-10V, 1A, TO-92
290 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
DB3.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DB3
Тригер Диода , 28-36V, 2A, 100?A, DO-35
8 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DB3TG-SMD
Брзо инфо
(0)
Тригер Диода , 30-34V, 2A, 15?A, MINIMELF
22 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DB3TG
Брзо инфо
(0)
Тригер Диода , 30-34V, 2A, 15?A, DO-35
15 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DB3-SMD
Брзо инфо
(0)
Тригер Диода , 28-36V, 1A, 10?A, SOT-23
20 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.