Тиристори

Производи на страна:
Страна 1 од 3
17088H
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 720V, 3A, TO-220
521 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
17089R
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 30V, 0.8A, TO-44
624 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BSTC1233
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 500V, 2.5A, TO-220
568 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
P0102DA-ST
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 400V, 0.8A, TO-92
43 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TIC126M.
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 600V, 12A, TO-220
60 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CS 23-12 io2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CS23-12IO2
Тиристор, 1200V, 32A, TO-64
1.545 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
5P4M-NEC
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 400V, 5A, TO-220
114 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CS 30-14 IO1
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 1400V, 31A, TO-247
598 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ST230S12PO
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 1200V, 230A, TO-93
5.687 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ST330S12P1
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 1200V, 330A, TO-93
5.644 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CS 45-12IO1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CS45-12IO1 ROHS
Тиристор, 1200V, 48A, TO-247
655 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CS 35-12 io4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CS35-12IO4 ROHS
Тиристор, 1200V, 69A, TO-65
1.875 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CS 45-16 io1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CS45-16IO1 ROHS
Тиристор, 1600V, 48A, TO-247
444 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
N0734YS160
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: N0734YS160-U9900
Тиристор, 1600V, 734A, TO-200AC
11.666 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TIC106D
Брзо инфо
(0)
Тиристор, 400V, 5A, TO-220
50 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.