Тиристорски модули

Производи на страна:
Страна 1 од 2
MCC 44-12 IO1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCC44-12IO1B
Модул Тиристор, 1200V, 49A
1.796 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
INRR130-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: INRR130-12
Модул Тиристор, 1200V, 130A
2.524 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
N0910LC240-U9900
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: N0910LC240-U9900
Модул Тиристор, 2400V, 910A
18.483 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC95-16IO1B
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1600V, 116A
2.710 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCD 95-12 IO1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCD95-12IO1B
Модул Тиристор, 1200V, 116A
2.450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCD 56-12 IO1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCD56-12IO1B ROHS
Модул Тиристор, 1200V, 60A
1.524 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MCC 95-12 IO1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCC95-12IO1B
Модул Тиристор, 1200V, 116A
1.777 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCD 162-12 IO1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCD162-12IO1
Модул Тиристор, 1200V, 181A
4.568 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
N2500VC120-U9900
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: N2500VC120-U9900
Модул Тиристор, 1200V, 2500A
21.255 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
N2500VC160-U9900
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: N2500VC160-U9900
Модул Тиристор, 1600V, 2500A
24.336 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SKKT106/18E
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1800V, 106A
4.800 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC 162-16 IO1
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1600V, 181A
4.444 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MDC 40-12 IO8
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1200V, 43A
950 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MCD 72-12 IO1B
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1200V, 85A
1.944 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MCC 72-12 IO1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCC72-12IO1B
Модул Тиристор, 1200V, 85A
2.150 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.