Триаци

Производи на страна:
Страна 1 од 3
BTA40/700B-ST
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BTA40-700B
Триак, 700V, 40A, RD-91
310 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BTA41/600B-ST
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BTA41-600BRG
Триак, 600V, 40A, TOP3
220 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BTA26/700B-ST
Брзо инфо
(0)
Триак, 700V, 25A, TOP3
225 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BT139/800-PHI.
Брзо инфо
(0)
Триак, 800V, 16A, TO-220AB
58 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BTA41/700B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BTA41-700BRG
Триак, 700V, 40A, TOP3
295 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BTA16/600C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BTA16-600CWRG
Триак, 600V, 16A, TO-220AB
95 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BTA12/800B-ST
Брзо инфо
(0)
Триак, 800V, 12A, TO-220AB
80 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BTA24/800BWRG
Брзо инфо
(0)
Триак, 800V, 25A, TO-220AB
145 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ACS108-6SA
Брзо инфо
(0)
Триак, 600V, 0.8A, TO-92
216 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BT138/800-PHI
Брзо инфо
(0)
Триак, 800V, 12A, TO-220AB
55 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BTA12/600B-ST
Брзо инфо
(0)
Триак, 600V, 12A, TO-220AB
75 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BTA16/700B-ST
Брзо инфо
(0)
Триак, 700V, 16A, TO-220AB
90 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BTA25/600A-ST
Брзо инфо
(0)
Триак, 600V, 25A, RD-91
403 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BTA25/600B-ST
Брзо инфо
(0)
Триак, 600V, 25A, RD-91
268 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
AC03D-NEC
Брзо инфо
(0)
Триак, 400V, 3A, TO-220F
150 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.