Моќни, Индустриски

Производи на страна:
Страна 1 од 6
2MBI300S-120
Брзо инфо
(0)

Модул IGBTx2 1200V 300A.

9.858 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BSM75GD120DN2
Брзо инфо
(0)

Модул IGBTx6 1200V 75A.

10.615 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
2MBI300U2B060-50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI300U2B-060-50

Модул IGBTx2 600V 300A.

6.545 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
2MBI200VH-120-50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI200VB-120-50

Модул IGBTx2 1200V 200A.

6.777 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MUBW15-06A6K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MUBW15-06A6K

Модул IGBTx7 600V 19A.

2.464 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
2MBI75P-140
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI75P-140

Модул IGBTx2 1400V 75A.

5.288 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PM10CHA060
Брзо инфо
(0)

Модул IGBTx6 600V 10A.

3.608 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2MBI100S-120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI100S-120

Модул IGBTx2 1200V 100A.

4.936 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2MBI150U4A-120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI150U4H-120

Модул IGBTx2 1200V 150A.

8.779 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6MBI15L-120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6MBI15L-120

Модул IGBTx6 1200V 15A.

3.023 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VII10-05L5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VII10-05L5

Модул IGBTx2 600V 10A.

1.076 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2MBI150VA-120-50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI150VA-120-50

Модул IGBTx2 1200V 150A

4.465 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
70HFR160PBF
Брзо инфо
(0)

Метална диода со шраф, 1600V, 70A.

990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DS 35-16A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS35-16A

Насочувачка диода за општа намена,

1600V, 49A, 4.5mΩ, DO-203AB / DO-5 (M6).

1.232 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DSA 17-16A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSA17-16A
Насочувачка Диода, 1600V, 25A , DO-203AB / DO-4(M5), Катода Штрафење
1.043 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.