Исправувачки модули

Производи на страна:
Страна 1 од 2
VUO62-12NO7
Брзо инфо
(0)
Мостен Насочувач, 1200V, 60A, Трофазен Грецов Спој
3.525 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VUO86-16NO7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VUO86-16NO7
Мостен Насочувач, 1600V, 86A, Трофазен Грецов Спој
1.250 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VUO82-16NO7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VUO82-16NO7
Мостен Насочувач, 1600V, 88A, Трофазен Грецов Спој
2.790 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VUO50-12NO3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VUO50-12NO3
Мостен Насочувач, 1200V, 58A, Трофазен Грецов Спој
1.260 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VUO25-18NO8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VUO25-18NO8
Мостен Насочувач, 1800V, 25A, Трофазен Грецов Спој
1.170 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SEMiX341D16
Брзо инфо
(0)
Мостен Насочувач, 1600V, 348A, Трофазен Грецов Спој
9.488 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
VUO36-16NO8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VUO36-16NO8
Мостен Насочувач, 1600V, 35A, Трофазен Грецов Спој
995 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VUO35-14NO7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VUO35-14NO7 ROHS
Мостен Насочувач, 1400V, 38A, Трофазен Грецов Спој
3.225 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VUO16-12NO1
Брзо инфо
(0)
Мостен Насочувач, 1200V, 20A, Трофазен Грецов Спој
2.318 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SEMiX501D17Fs
Брзо инфо
(0)
Мостен Насочувач, 1700V, 489A, Трофазен Грецов Спој
12.040 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
B125/110-Z
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: B125/110-Z
Мостен Насочувач, 400V, 25A, Еднофазен Грецов Спој
4.620 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VHO15-12IO5
Брзо инфо
(0)
Мостен Насочувач, 1200V, 15A, Еднофазен Грецов Спој
1.489 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VHF28-12IO5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VHF28-12IO5
Мостен Насочувач, 1200V, 32A, Еднофазен Грецов Спој
1.242 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VHF36-12IO5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VHF36-12IO5
Мостен Насочувач, 1200V, 40A, Еднофазен Грецов Спој
1.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SKB30/04A1
Брзо инфо
(0)
Мостен Насочувач, 400V, 30A, Еднофазен Грецов Спој
3.750 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.