Моќни диоди

Производи на страна:
Страна 1 од 1
INRA300R08
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: INRA300R08

Насочувачка диода за општа намена,

800V, 300A, DO-205AB.

1.619 ден
Повеќе
На лагер
w
W0628SA120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: W0628SA120

Насочувачка диода за општа намена,

1200V, 628A, W23.

3.675 ден
Повеќе
На лагер
w
DS 75-16B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS75-16B

Насочувачка диода за општа намена,

1600V, 110A, 2mΩ, DO-203AB / DO-5 (M6).

2.666 ден
Повеќе
На лагер
w
DS 17-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS17-12A

Насочувачка диода за општа намена,

1200V, 25A, 8mΩ, DO-203AA / DO-4 (M5).

444 ден
Повеќе
На лагер
w
DSA 75-16B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSA75-16B

Насочувачка диода за општа намена,

1600V, 110A, 2mΩ, DO-203AB / DO-5 (M6).

3.040 ден
Повеќе
На лагер
w
W0508 RA120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: W0508RA120

Насочувачка диода за општа намена,

1200V, 508A, W23.

4.911 ден
Повеќе
На лагер
w
DS 9-12F
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS9-12F

Насочувачка диода за општа намена,

1200V, 11A, 15mΩ, DO-203AA / DO-4 (M5).

367 ден
Повеќе
На лагер
w
INRA150R12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: INRA150R12

Насочувачка диода за општа намена,

1200V, 150A, DO-8.

1.200 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DS 35-12A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS35-12A

Насочувачка диода за општа намена,

1200V, 49A, 4.5mΩ, DO-203AB / DO-5 (M6).

1.110 ден
Повеќе
На лагер
w
6FR120-IR
Брзо инфо
(0)

Насочувачка диода за општа намена,

1200V, 6A, DO-203AA / DO-4 (M5).

614 ден
Повеќе
На лагер
w
DS 75-12B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS75-12B

Насочувачка диода за општа намена,

1200V, 110A, 2mΩ, DO-203AB / DO-5 (M6).

1.848 ден
Повеќе
На лагер
w
SW 06PHR300
Брзо инфо
(0)

Насочувачка диода за општа намена,

600V, 380A, DO-205.

1.922 ден
Повеќе
На лагер
w
DSA 17-16A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSA17-16A

Насочувачка диода за општа намена,

1600V, 25A, 8mΩ, DO-203AA / DO-4 (M5).

1.043 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.