Тиристорски модули

Производи на страна:
Страна 1 од 2
MCC 44-12 IO1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCC44-12IO1B
Модул Тиристор, 1200V, 49A
1.796 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
INRR130-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: INRR130-12
Модул Тиристор, 1200V, 130A
2.524 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
N0910LC240-U9900
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: N0910LC240-U9900
Модул Тиристор, 2400V, 910A
18.483 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC95-16IO1B
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1600V, 116A
2.710 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCD 162-14 IO1
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1400V, 181A
3.493 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MDC 55-12 IO8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDC55-12IO8
Модул Тиристор, 1200V, 55A
1.233 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCD 44-16 IO8
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1600V, 49A
1.933 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MCC 255-16 io1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCC255-16IO1
Модул Тиристор, 1600V, 250A
6.577 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCD 26-08 io8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCD26-08IO8 ROHS*
Модул Тиристор, 800V, 27A
1.089 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
N0910LC180-U9900
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: N0910LC180-U9900
Модул Тиристор, 1800V, 910A
12.322 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC72-18IO1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCC72-18IO1
Модул Тиристор, 1800V, 85A
2.155 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MDC 40-12 IO8
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1200V, 43A
950 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MCD 72-12 IO1B
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1200V, 85A
1.944 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MCC 72-12 IO1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCC72-12IO1B
Модул Тиристор, 1200V, 85A
2.150 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC 132-14 IO1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCC132-14IO1
Модул Тиристор, 1400V, 130A
2.999 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.