Фото

Производи на страна:
Страна 1 од 2
TSOP34838-VIS
Брзо инфо
(0)

IR приемник 38KHz.

95 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TSOP1730-TFK
Брзо инфо
(0)

IR приемник 30KHz.

148 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TSOP34836.
Брзо инфо
(0)

IR приемник 36KHz.

99 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TSOP31238-VIS
Брзо инфо
(0)

IR приемник 38KHz.

95 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TSOP31236-VIS
Брзо инфо
(0)

IR приемник 36KHz.

99 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TSOP31230-VIS
Брзо инфо
(0)

IR приемник 30KHz.

149 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TSOP1756-TFK
Брзо инфо
(0)

IR приемник 56KHz.

99 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TSOP1730TB1
Брзо инфо
(0)

IR приемник 30KHz.

232 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SFH618A-2
Брзо инфо
(0)

N-тип оптотранзистор,

55V, 60mA, DIP4.

37 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CNY70
Брзо инфо
(0)

Рефлектирачки Оптички сензор со транзисторски излез, (0-5)mm.

85 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TCND5000
Брзо инфо
(0)

Рефлектирачки Оптички сензор со излез фотодиода.

310 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LDR07
Брзо инфо
(0)

Фотоотпорник 7mm,
300V, 250mW, 50/35ms.

64 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
A9060-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A906012

Фотоотпорник 5mm,
150V, 90mW, 600nm, 50/30ms.

68 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SFH320FA
Брзо инфо
(0)

Силициумски NPN Фототранзистор,
35V, 15mA, 980nm, 120°, PLCC-2.

35 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SFH309
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SFH309-2

Силициумски NPN Фототранзистор,
35V, 15mA, (730-1120)nm, ±12°, 3mm.

30 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.