Индустриски

Производи на страна:
Страна 2 од 4
OPTR.CSM LT15HSF
Брзо инфо
(0)
Компактен IR термометар со глава од не'рѓосувачки челик (M12x1), електроника интегрирана во приклучниот кабел, аналоген излез 0-5/10 V или 4-20 mA, излез за аларм, влез ...
20.719 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.CT LT15CF
Брзо инфо
(0)
Компактен IR сензор за температура со нерѓосувачка глава (M12x1) и одвоена електроника за нагодување и аналогни излези (избор од 0/4-20 mA, 0-5 V, 0-10 V, thermocouple) и оп...
19.992 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.CS TCLT15
Брзо инфо
(0)
Бесконтактен температурен сензор во куќиште од нерѓосувачки челик  (M12x1), нагодувачки аналоген излез: 0-10V, 0-5V, t/c type K, алармен излез или влез за параметрирање...
6.906 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.CSM LT15SF
Брзо инфо
(0)
Компактен IR термометар со глава од не'рѓосувачки челик (M12x1), електроника интегрирана во приклучниот кабел, аналоген излез 0-5/10 V или 4-20 mA, излез за аларм, влез ...
14.176 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.CS TCLT15K
Брзо инфо
(0)
Бесконтактен температурен сензор во куќиште од нерѓосувачки челик  (M12x1), нагодувачки аналоген излез: 0-10V, 0-5V, t/c type K, алармен излез или влез за параметрирање...
9.087 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
AZ5101
Брзо инфо
(0)

Краен прекинувач-Вертикален тип.

2.852 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MAGNET 12X3
Брзо инфо
(0)

Магнет (12x3)mm.

145 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MAGNET 18X3
Брзо инфо
(0)

Магнет (18x3)mm.

390 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MAGNET 8X3
Брзо инфо
(1)

Магнет (8x3)mm.

65 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MAGNET 3X1
Брзо инфо
(0)

Магнет (3x1)mm.

65 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MAGNET 10X5
Брзо инфо
(0)

Магнет (10x5)mm.

495 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MAGNET 4X8X3
Брзо инфо
(0)

Магнет (4x8x3)mm.

65 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MAGNET 6X3
Брзо инфо
(0)

Магнет (6x3)mm.

145 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LMC 5103
Брзо инфо
(0)

Метална Магнетна брава.

888 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EESX1055
Брзо инфо
(0)

Микро фото сензор U-тип.

195 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.