IGBT Транзистори

Производи на страна:
Страна 1 од 2
IXGH 40N60B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IXGH40N60C2

Транзистор IGBT,

600V 75A 250W 180nS TO247.

295 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IXSH 20N60A
Брзо инфо
(0)

Транзистор IGBT+D,

600V 40A 150W TO247.

462 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IXGH 20N60A
Брзо инфо
(0)

Транзистор IGBT,

600V 40A 150W TO247.

433 ден
Повеќе
На лагер
w
IRG4BC30U
Брзо инфо
(0)

Транзистор IGBT,

600V 23A 100W TO220.

220 ден
Повеќе
На лагер
w
IXDH 30N120D1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IXDH30N120

Транзистор IGBT+D,

1200V 60A 300W TO247.

655 ден
Повеќе
На лагер
w
IRG4PC30UD
Брзо инфо
(0)

Транзистор IGBT+D,

600V 12A 100W TO247.

330 ден
Повеќе
На лагер
w
IRG4PC40U
Брзо инфо
(0)

Транзистор IGBT,

600V 40A 160W TO247.

225 ден
Повеќе
На лагер
w
IRG4PC50S
Брзо инфо
(0)

Транзистор IGBT,

600V 70A 200W TO247.

280 ден
Повеќе
На лагер
w
IXGH 32N90B2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IXGH32N90B2

Транзистор IGBT,

900V 64A 300W 150nS TO247.

270 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HGTG40N60A4
Брзо инфо
(0)

Транзистор IGBT,

600V, 75A, 625W, TO247.

490 ден
Повеќе
На лагер
w
IRGP4640
Брзо инфо
(0)

Транзистор IGBT,

600V, 65A 250W TO247.

310 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IXGP 10N60U1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IXGP10N60A

Транзистор IGBT,

600V, 10A, 100W, 200nS, TO-220.

443 ден
Повеќе
На лагер
w
IXGH1666
Брзо инфо
(0)

Транзистор IGBT,

600V, 60A, 150W, 400nS, TO247.

793 ден
Повеќе
На лагер
w
FGH60N60SFTU
Брзо инфо
(0)

Транзистор IGBT,

600V, 60A, 378W, TO247.

395 ден
Повеќе
На лагер
w
IRG4PH40UD
Брзо инфо
(0)

Транзистор IGBT+D,

1200V, 21A, 160W, TO247.

290 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.