Прекинувачки компоненти

Производи на страна:
Страна 22 од 22
PS-01Y
Брзо инфо
(0)

Тастер 0,5А, 250V-AC.

31 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
478466/C
Брзо инфо
(0)

Тастер - прекинувач за телефонски апарати.

33 ден
Повеќе
На лагер
w
PU-S7/1
Брзо инфо
(0)
Код: PU-S7-B10-M1SE-F

Тастер 3Р, 5A (On-On).

140 ден
Повеќе
На лагер
w
W-222-415
Брзо инфо
(0)

Терминал блок x5p, 2.5-4mm2​.

35 ден
Повеќе
На лагер
w
W-222-413
Брзо инфо
(0)

Терминал блок x3p, 2.5-4mm2​.

24 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-SOU-1
Брзо инфо
(0)

Фото реле - ноќна склопка 220AC, 16A.

2.444 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TH-J82111213
Брзо инфо
(0)

Џојстик, x2p, 5A/250VAC/30VDC.

3.150 ден
Повеќе
На лагер
w
APEM-1D15H1500
Брзо инфо
(0)

Џојстик, x4p, 6A/250VAC, IP65.

2.850 ден
Повеќе
На лагер
w
APEM-1V15F11360
Брзо инфо
(0)

Џојстик, x4p, 6A/250VAC, IP67.

2.150 ден
Повеќе
На лагер
w
APEM-NZAB0135
Брзо инфо
(0)

Џојстик, вградлив, 2A/125VAC, IP67.

3.490 ден
Повеќе
На лагер
w
APEM-NZAA0135
Брзо инфо
(0)

Џојстик, без прицврстување, 2A/125VAC, IP67.

2.990 ден
Повеќе
На лагер
w
APEM-3D1ZBE08385
Брзо инфо
(0)

Џојстик, 1р-v4, 10A/250VAC, IP67.

5.855 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
REL-1050051 mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.